Aktualności

Aktualności
Rozpoczęliśmy prace badawczo-rozwojowe w zakresie wspierania procesów HR

Rozpoczęliśmy prace badawczo-rozwojowe nad nowatorską technologią wspierającą kompleksowo procesy HR w firmach, która znajdzie zastosowanie w usługach z obszarów rekrutacji, ocen kompetencji i ocen okresowych. Zautomatyzuje ona procesy tworzenia wiarygodnego profilu osobowego i kompetencyjnego Kandydata na etapie rekrutacji, weryfikacji w trakcie oceny kompetencji i oceny okresowej, wskaże korzyści płynące ze znacznie lepszego dopasowania osobowości Kandydata do organizacji, oraz ułatwi np. budowanie ścieżki rozwoju zgodnej z oczekiwaniami.

Technologia przynosząca takie rezultaty pozwoli na znaczące zwiększenie jakości i ilości informacji pozyskanej przez użytkownika technologii w odniesieniu do standardowych, obecnie stosowanych rozwiązań, zaś wprowadzenie jej jako elementu świadczonej przez nas usługi będzie nowością w skali europejskiego rynku.

Trzymajcie za nas kciuki! 

Pierwsi strategiczni klienci w zakresie body leasing`u

P&P Solutions pozyskała pierwszych strategicznych Klientów w obszarze body leasing’u. W ramach umów zawartych z AMG.net S.A., Outbox S.A. i eWork Group Sp. z o.o., będziemy dostarczać wyspecjalizowaną kadrę niezbędną dla realizacji kluczowych projektów IT naszych Klientów.

Usługi P&P Solutions dostępne na europejskim rynku

Miło nam poinformować, że z początkiem lipca rozpoczęliśmy działalność na europejskim rynku, świadcząc usługi konsultingowe, doradcze i szkoleniowe w dwóch głównych obszarach: szeroko rozumianego wsparcia procesów HR oraz zastosowań i wdrożeń nowoczesnych rozwiązań informatycznych.